WYCEŃ LUB ZAMÓW POZYCJONOWANIE
Oferujemy Państwu jedną z najlepszych cen za usługę pozycjonowania strony internetowej na naszym rynku!

Nasza praca, to SEO

KOD RABATOWY
SEO1965239537
Uwaga! Kod rabatowy dla:

Miasto: Katowice
Kod: 40-001
Gmina: Katowice
Powiat: Katowice
Województwo: śląskie


POZYCJONOWANIE STRONPozycjonowanie stron to usługa, dzięki której strona internetowa ma znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Obecnie zdecydowanie najwięcej osób korzysta z wyszukiwarki Google, gdzie wpisuje to, czego szuka. Ludzie używają różnych słów, aby znaleźć to, czego szukają.

Naszym zadaniem jest odnalezienie i wybór odpowiednich słów kluczowych, dzięki którym potencjalni klienci mogą odnaleźć stronę www firmy, która zleciła nam pozycjonowanie. Odpowiedni dobór fraz/słów kluczowych jest pierwszym krokiem, bez którego nie można nawet myśleć o powodzeniu całego pozycjonowania. Jeśli wybierzemy niewłaściwe słowa kluczowe, to mimo wysokich pozycji w wynikach wyszukiwania Google, na naszą stronę trafi bardzo mało osób. Klienci, którzy zlecają nam pozycjonowanie swojej strony www otrzymują od nas cały zestaw słów kluczowych wraz z informacją na temat tego, ile osób średnio w przeciągu miesiąca szukało w Google danego słowa.

Dzięki temu nasz Klient wie, że na przykład fraza "fotograf weselny" była 4 razy rzadziej wyszukiwana, niż fraza "fotograf na wesele". Firma może wtedy wybrać właściwe i opłacalne słowa kluczowe, które zagwarantują duży ruch na ich stronie.

Pozycjonujemy strony www i sklepy internetowe. W zależności od tego, co oferują firmy, których strony pozycjonujemy, wybieramy odpowiedni sposób pozycjonowania. Dla dużej i zróżnicowanej liczby produktów bardzo dobrą metodą pozycjonowania jest tzw. pozycjonowanie "long tail" - długi ogon. Skupiamy się wtedy na mniej konkurencyjnych, niszowych, dokładnie doprecyzowanych frazach. Są to frazy, na które konkurencja jest stosunkowo niska, a które generują pewien ruch. Plusem jest tutaj to, że osoba, która szuka takiej frazy i trafia do nas, bardzo często wybiera naszą ofertę, bo znajduje dokładnie to, czego szukała. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów internetowych czy dużych serwisów.


Nie czekaj dłużej!

ZAMÓW POZYCJONOWANIE
SWOJEJ STRONY INTERNETOWEJ